LESTAR LX 810 G-A 1.M stikdåse 1,5 m 230 AC stikkontakt(er) Indendørs Sort
Funktioner
| Kabellængde | 1,5 m |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Indikatorlampe | Ja |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| AC udgange, antal | 230 AC stikkontakt(er) |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 250 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Maksimal indgangseffekt | 460 W |
| Strøm (maks.) | 10 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 52 mm |
| Dybde | 440 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 505 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |