Velcro Straps 20cm x 12mm
Funktioner
| Materiale | Polypropylen (PP) |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 12 mm |
| Længde | 150 mm |
| Tykkelse | 1,2 cm |
| Vægt | 166 g |
| Pakkevægt | 180 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 50 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 39239000 |