Goobay 59038 elektronisk tæller Hvid Daglig timer
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Kontroltype | Dreje |
| Timer type | Daglig timer |
| Cyklustid | 30 min. |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Certificering | WEEE, GS: TÜV Süd |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Strøm (maks.) | 16 A |
| Maksimal ydeevne | 3500 W |
| Strømforbrug (standby) | 1 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 72 mm |
| Højde | 102 mm |
| Vægt | 104 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 40 °C |