6-way Power Strip 1,5m,
Strømstyring
| AC udgange, antal | 6 AC stikkontakt(er) |
| Nominel indgangsspænding | 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Maksimal strøm | 3680 W |
Funktioner
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 680 g |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 445 mm |
| Højde | 40 mm |
Indikator
| LED-indikatorer | Ja |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |