Gorenje SIH2800TQC Dampstrygejern Keramisk strygesål 2800 W Blå
Producent: Gorenje
Produkt nr: SIH2800TQC
Varenummer: F22159200
billigst-pricerunner
Producent: Gorenje
Produkt nr: SIH2800TQC
Varenummer: F22159200
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(395,20 ekskl. moms)
Produkt nr: SIH2800TQC
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fremtidens dampstrygejern til en hurtig og effektiv strygning
Med en imponerende effekt på 2800 W er dette dampstrygejern designet til at give dig en hurtig opvarmningstid og en kraftfuld dampproduktion, der effektivt fjerner selv de mest genstridige folder. Den blå farve tilføjer et stilfuldt touch til dit strygearbejde og gør det til en fornøjelse at stryge dine tøjstykker.
Funktioner
Type Dampstrygejern
Strygesål, type Keramisk strygesål
Automatisk slukning Ja
Selvrensende Ja
Produktfarve Blå
Damp funktion Ja
Konstant damp Ja; 35 g/min
Automatisk anti-kalk Ja
Vandtank volumen 0.4 L
Variabel dampindstilling Ja
Ydeevne for damp 100 g/min
Sprøjte funktion Ja
Antal temperaturindstillinger 3
Vertikal dampfunktion Ja
Ledningslængde 2.5 m
Anti-dryp funktion Ja
Ergonomisk
Ledning der ikke kan drejes Nej
Indikator
Vandmåler Ja
Temperaturindikator Ja
LED-indikatorer Ja
Strømstyring
Watt strygejern 2800 W
Vægt & størrelser
Bredde 128 mm
Dybde 310 mm
Højde 150 mm
Vægt 1.6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 150 mm
Pakkedybde 325 mm
Pakkehøjde 169 mm