Produkt nr: 32GS60QC-B.AEUQ
EAN: 8806096090657
Varenummer: F24860254
billigst-pricerunner
LG UltraGear 32GS60QC-B skærm &#45 LED baglys &#45 32" &#45 AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 VA &#45 1ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32GS60QC-B.AEUQ
EAN: 8806096090657
Varenummer: F24860254
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.461,60 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32GS60QC-B.AEUQ
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev en helt ny gamingoplevelse med LG UltraGear 32GS60QC-B skærmen!
Den lynhurtige responstid på kun 1ms sikrer, at du er altid et skridt foran dine modstandere. Med en QHD opløsning på 2560x1440 ved 180Hz kan du se hvert eneste detalje og nyde en skarp og klart billede.
Display
Skærm diagonal 80 cm (31.5")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1000R
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,272 x 0,272 mm
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 95%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
AMD FreeSync Nej
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 22 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 39 kWh
Strømforbrug (typisk) 24 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1950384
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 699,9 mm
Dybde (med stativ) 226,5 mm
Højde (med stativ) 508,1 mm
Vægt (med stativ) 5,9 kg
Bredde (uden stativ) 699,9 mm
Dybde (uden stativ) 111,9 mm
Højde (uden stativ) 421,2 mm
Vægt (uden stativ) 4,6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 780 mm
Pakkedybde 180 mm
Pakkehøjde 500 mm