LG UltraGear 27GX790A-B skærm - 27" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
QHD 2560x1440 ved 480Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG UltraGear 27GX790A-B skærm - 27" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG UltraGear 27GX790A-B skærm - 27" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
6.514,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
6.484,-
DKK
(5.187,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG UltraGear 27GX790A-B skærm - 27" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG UltraGear 27GX790A-B skærm - 27" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
6.644,-
DKK
(5.315,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | 2K |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | WOLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærmoverflade | Glans |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Maksimal opdateringshastighed | 480 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Pixeltæthed | 111 ppi |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Renoveret | Nej |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB Type-B opstrømsporte | Ja |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Nej |
| USB strømforsyning | Nej |
| USB-berøringsporte | Nej |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1a |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Antal DisplayPort-udgange | Ja |
| DisplayPort-version | 2.1 |
| Lydindgang | Nej |
| Lydudgang | Nej |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Mikrofonindgang | Nej |
| Pc lydindgang | Nej |
| Indbygget KVM switch | Nej |
Netværk
| Wi-Fi | Nej |
| Wi-Fi Direct | Nej |
| Bluetooth | Nej |
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
| Billede-i-billede | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 25 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 30 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Drejearm | Ja |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Pogo-kønsadapter medfølger | Nej |
| Batterier til fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Lyspen inkluderet | Nej |
| Solskærm inkluderet | Nej |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Installations-cd | Nej |
| Antal skruer | 4 |
| Lyd kabellængde | 1,8 m |
| DisplayPort kabellængde | 1,8 m |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
| Strømkabellængde | 1,8 m |
Andre funktioner
| Lav inputforsinkelse | Ja |
| FPS-tæller | Ja |
| Opkaldspunkt | Nej |
| Skyggekontrol | Nej |
| Reduktion af bevægelsessløring | Ja |
| Lydspejling | Nej |
| Skærm spejling | Ja |
| Lokal dæmpning | Ja |