Produkt nr: ETA005190000
EAN: 8590393260287
Varenummer: F25014824
billigst-pricerunner
ETA Lento 0051 90000
ETA Lento 0051 90000
Producent: ETA
Produkt nr: ETA005190000
EAN: 8590393260287
Varenummer: F25014824
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(421,60 ekskl. moms)
Producent: ETA
Produkt nr: ETA005190000
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Type Håndmixer
Produktfarve Grå, Hvid
Mixer funktioner Ælte, Mikse
Ledningslængde 1,2 m
Variabel hastighed Ja
Impulsfunktion Ja
Planetarisk rotation Nej
Antal hastigheder 4
Rotationshastighed 700 rpm
Kontroltype Knapper
Indbygget skærm Nej
Skub ud knap Ja
Beskyttelse mod overspænding Ja
Ergonomisk håndtag Ja
Strømstyring
Strøm 500 W
Vægt & størrelser
Bredde 190 mm
Dybde 85 mm
Højde 150 mm
Vægt 1,11 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 220 mm
Pakkedybde 115 mm
Pakkehøjde 200 mm