Dynamag, USB HID
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| USB-port | Ja |
| Skanne hastighed (maks.) | 1524 mm/sek. |
| Skanne hastighed (min.) | 154 mm/sek. |
| Kabellængde | 1,8 m |
Vægt & størrelser
| Bredde | 31,6 mm |
| Dybde | 99,5 mm |
| Højde | 30,4 mm |
| Vægt | 50 g |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |