Drum Color Image Unit Magenta
Funktioner
| Kapabilitet | HP 824-tonerpatroner fungerer sammen med: |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 23000 Sider |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| OEM-kode | CB387A |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 17 - 25 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 603 mm |
| Dybde | 168 mm |
| Højde | 327 mm |
| Vægt | 2,85 kg |
| Dimensioner (BxDxH) | 603 x 168 x 327 mm |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 603 x 168 x 327 mm |
| Pakkebredde | 603 mm |
| Pakkedybde | 168 mm |
| Pakkehøjde | 327 mm |
| Pakkevægt | 3,9 kg |
Andre funktioner
| Tom vægt | 2,58 kg |
| UNSPSC-kode | 44103109 |
| Vægt (efter britisk standard) | 2,85 kg (6.28 Pund) |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Billedbehandlingsvalse; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1160 x 960 x 1123 mm |
| Pallestørrelse (EU) | 1140 x 780 x 1134 mm |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 12 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |
| Antal stablede paller | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Lag pr. palle | 3 stk |
| Produkter pr. palle | 30 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 24 stk |
| Pallens bruttovægt | 138 g |
| EUR-palle vægt | 119 g |