Dreame Vacuum Cleaner 0,3l black Schwarz X40 Master (X40 MASTER)
Design
| Støvbeholder type | Støvpose |
| Produktfarve | Sort |
| Form | Rund |
| Støvbeholder-type (base) | Støvpose |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Fjernbetjent | Ja |
Præstation
| Vådmopping | Ja |
| Støvkapacitet (støvsuger) | 0,3 L |
| Støvkapacitet (base) | 4,2 L |
| Vandtank volumen | 0,08 L |
| Bevægelsesbegrænsningstype | Virtuel væg |
| Selvtømmende støvbeholder | Ja |
| Basisstation funktioner | Opladning, Purification |
| Detektering af forhindringer | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Understøttede gulvflader | Gulvtæppe, Hårdt gulv |
| Navigationstype | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
Strømstyring
| Kørselstid | 180 min. |
| Strømforbrug (typisk) | 1000 W |
| Genopladelig | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet | 6400 mAh |
Vægt & størrelser
| Diameter | 35 cm |
| Højde | 103,8 mm |
| Vægt | 4,07 kg |
| Basestation dimensioner (B x D x H) | 485 x 426 x 280 mm |
| Basestation vægt | 12 kg |
Emballage indhold
| Basestation | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Strømledning inkluderet | Ja |
Tekniske detaljer
| Sugekraft | 12000 Pa |