Dreame Robotic Mower A1 Pro Robot plæneklipper Batteri Grå
Funktioner
| Type | Robot plæneklipper |
| Maksimal græsareal | 2000 m² |
| Klippe-bredde | 22 cm |
| Minimum klippe-højde | 3 mm |
| Maksimal klippe-højde | 7 mm |
| Skema for græsslåning | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX6 |
| Antal blade | 3 |
| Produktfarve | Grå |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Opladningsstrøm | 3 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 643 mm |
| Dybde | 436,5 mm |
| Højde | 261 mm |
| Basestation dimensioner (B x D x H) | 778 x 490 x 309 mm |
| Basestation vægt | 3,3 kg |
| Vægt | 12,6 kg |