DICOTA Backpack REFLECTIVE 32-38 litre black
Funktioner
| Rygsæk type | Fritidsrygsæk |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Anbefalet køn | Unisex |
| Notebook rum | Ja |
| Tablet rum | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,9 cm (17.3") |
| Udvendige lommer | Baglomme, Frontlomme, Sidelomme |
| Indvendige lommer | Tabletlomme |
| Lommer med lynlås | Ja |
| Bærestropper til | Hjelm |
| Skulderrem | Ja |
| Bryststrop | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Lukketype | Lynlås |
| Vandafvisende | Ja |
| Reflekterende elementer | Ja |
| Rygventilation | Ja |
| Hip bælte | Ja |
| Justerbare stropper | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 360 mm |
| Dybde | 260 mm |
| Højde | 520 mm |
| Vægt | 1,63 kg |
| Volumen | 32 L |
| Udvidet volumen | 38 L |
| Notebook flade dimensioner (B x D x H) | 420 x 25 x 295 mm |
Emballeringsdata
| Antal | 1 |
Emballage indhold
| Regnslag | Ja |
Materiale
| Materiale | Genanvendt polyethylenterephthalat (rPET), Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |