Cover for iPad Pro 11 1,2,3
Funktioner
| Kapabilitet | iPad Pro |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,9 cm (11") |
| Etui-type | Folie |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Penneholder | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 250 mm |
| Højde | 15 mm |
| Vægt | 160 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 250 mm |
| Pakkehøjde | 15 mm |
| Pakkevægt | 260 g |
