CoreParts MSP511001 printervalse Indføringsmodul
Funktioner
| Type | Indføringsmodul |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 221 mm |
| Dybde | 153 mm |
| Højde | 49 mm |
| Vægt | 180 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Pakkebredde | 221 mm |
| Pakkedybde | 153 mm |
| Pakkehøjde | 49 mm |
| Pakkevægt | 184 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |