CoreParts MSP4398 printervalse Valse
Funktioner
| Type | Valse |
| Kapabilitet | Kyocera Laser FS-2020, FS-3900DN, FS-2000D / DN, FS-4000DN, FS-3920DN, FS-1300DN, FS-2020D, FS-1350DN, FS-4020DN, FS-2020DN, FS-2000, FS-3920 |
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 400 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Højde | 60 mm |
| Vægt | 1,27 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 81 mm |
| Pakkedybde | 62 mm |
| Pakkehøjde | 34 mm |
| Pakkevægt | 52 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |