TCL FC9469-2ALCEU11 tablet etui 29,2 cm (11.5") Flipetui Sort
Funktioner
| Kapabilitet | NXTPAPER 11 Plus |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 29,2 cm (11.5") |
| Etui-type | Flipetui |
| Materiale | Polyurethan, Polykarbonat (PC) |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | TCL |
| Standby-tilstand | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 264,8 mm |
| Dybde | 190,2 mm |
| Højde | 13,7 mm |
| Vægt | 240 g |