SLIM CASE IPAD 10.9IN (10 GEN.)
Funktioner
| Kapabilitet | iPad 10, 9" (10. Gen.) |
| Antal standby-tilstande | 3 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Etui-type | Folie |
| Materiale | Mikrofiber, Polyurethan, Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Lukketype | Magnetisk lukning |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Visitkortlomme | Ingen |
| Integreret (ede) rum | Ja |
| Forlomme | Ingen |
| Skrive notebook holder | Ingen |
| Penneholder | Ja |
| Smart kortlæser | Ingen |
| Indbygget tastatur | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Stænktæt |
| Køn | Unisex |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
| Forbrugeraldergruppe | Alle |
| Skulderrem | Ingen |
| Kan låses | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | REACH |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
| Indikator for batteriniveau | Ingen |
| Genopladeligt batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 198 mm |
| Dybde | 14 mm |
| Højde | 254 mm |
| Tykkelse | 1,4 cm |
| Vægt | 244 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Biloplader | Ingen |
| Skærmbeskytter | Ingen |
| Rengøringsklud | Ingen |
| Lyspen inkluderet | Ingen |
| Brugervejledning | Ja |
| Batterioplader inkluderet | Ingen |
| Skrive notebook inkluderet | Ingen |
| Pen inkluderet | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 16 mm |
| Pakkehøjde | 256 mm |
| Pakkevægt | 5 g |
Leverandørfunktioner
| Tilgængeligt produkt- eller artikelinformationsark? | Ja |
Tekniske detaljer
| Blegningsinstruktion | Anvend ikke kloring |
| Vaskeanvisning | Må ikke vaskes |
| Strygevejledning | Må ikke stryges |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | REACH |
| Garantiperiode | 1 År |
Logistik data
| Serialiseret | Ingen |
Andre funktioner
| Farvenavn | Black |
| Auto-luk system | Ingen |
| Funktioner | Integrated pen holder, magnetic closure, Trifold Stand; Automatic sleep/wake function |
| Bluetooth | Ingen |
| Optimeret til | Apple iPad 10.9" |
| Anbefalet køn | Ethvert køn |
| Mærke | DEQSTER |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Mængde pr. kasse | 1 stk |
| Farvegruppe | Sort |
| Emballageindhold | 1 x DEQSTER Slim case for iPad 10.9" |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Farve | Ja |
| Låsetype | Magnetisk |
| Kompatible produkter | Apple iPad 10.9" (10th Gen) |
| Indbygget subwoofer | Ingen |