RUGGED MAX CASE IPAD 109IN (10
Funktioner
| Kapabilitet | Apple iPad 10, 9" (10. Gen.) / Apple Pencil (1. Gen.), DEQSTER Pencil (1.Gen.), Logitech Crayon Lightning, Logitech Crayon USB-C |
| Antal standby-tilstande | 3 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Etui-type | Flipetui |
| Materiale | Polyurethan, Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Lukketype | Klaplukning, Magnetisk lukning |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Visitkortlomme | Ingen |
| Integreret (ede) rum | Ja |
| Forlomme | Ingen |
| Skrive notebook holder | Ingen |
| Penneholder | Ja |
| Smart kortlæser | Ingen |
| Indbygget tastatur | Ingen |
| Beskyttelsesfunktioner | Smudsafvisende, Faldresistent, Støvresistent, Stødsikker, Ridseresistent, Stødresistent, Stænktæt, Vibrationsikker |
| Stødsikker op til | 1,4 m |
| Kan låses | Ingen |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
| Køn | Unisex |
| Skulderrem | Ingen |
| Forbrugeraldergruppe | Alle |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | REACH; MIL-STD 810H |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
| Genopladeligt batteri | Ingen |
| Indikator for batteriniveau | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 195 mm |
| Dybde | 260 mm |
| Højde | 18 mm |
| Vægt | 330 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Biloplader | Ingen |
| Skærmbeskytter | Ingen |
| Rengøringsklud | Ingen |
| Lyspen inkluderet | Ingen |
| Batterioplader inkluderet | Ingen |
| Pen inkluderet | Ingen |
| Skrive notebook inkluderet | Ingen |
| Pakkevægt | 25 g |
Leverandørfunktioner
| Tilgængeligt produkt- eller artikelinformationsark? | Ja |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 1 År |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Tørreinstruktion | Må ikke tørres |
| Blegningsinstruktion | Anvend ikke kloring |
| Vaskeanvisning | Må ikke vaskes |
| Compliance-certifikater | REACH |
| Strygevejledning | Må ikke stryges |
Logistik data
| Serialiseret | Ingen |
Andre funktioner
| Farvenavn | Black |
| Auto-luk system | Ingen |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Låsetype | Magnetisk |
| Optimeret til | Apple iPad 10.9" |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Farvegruppe | Sort |
| Bluetooth | Ingen |
| Funktioner | Integrated pen holder, magnetic closure, Trifold Stand, transparent backside; Automatic sleep/wake function |
| Mærke | DEQSTER |
| Farve | Ja |
| Kompatible produkter | Apple iPad 10.9" |
| Anbefalet køn | Ethvert køn |
| Indbygget subwoofer | Ingen |