AUSTIN Defender Case Samsung
Funktioner
| Kapabilitet | Galaxy Tab A9 |
| Antal standby-tilstande | 2 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 22,1 cm (8.7") |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Polykarbonat |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødresistent |
| Stødsikker op til | 1,22 m |
| Skulderrem | Ja |
| Håndledsrem | Ingen |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Vægt | 420 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Skærmbeskytter | Ingen |
| Pakkevægt | 520 g |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |
Andre funktioner
| Bærestil | Skulderstrop |
| Emballageindhold | Cover + shoulder strap |