Føniks AMD Ryzen 5/RX9060XT Gamer Computer
AMD Ryzen 5 7600X - Vandkøler - 32GB DDR5 - Radeon RX 9060 XT 16GB - 2TB SSD M.2 - Uden Windows licens
Computer inkl. Windows 11 Home installation og aktivering
1x
Føniks AMD Ryzen 5/RX9060XT Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
=
Føniks AMD Ryzen 5/RX9060XT Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Home
Før
15.097,-
DKK
SPAR
1.399,-
DKK
13.698,-
DKK
(10.958,40 ekskl. moms)
Computer inkl. Windows 11 Pro installation og aktivering
1x
Føniks AMD Ryzen 5/RX9060XT Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
=
Føniks AMD Ryzen 5/RX9060XT Gamer Computer
1x
Installation af operativsystem
1x
Norton 360 for Gamers
1x
Windows 11 Pro
Før
15.497,-
DKK
SPAR
1.399,-
DKK
14.098,-
DKK
(11.278,40 ekskl. moms)
PC
| Processor | AMD Ryzen 5 7600X |
| Grafikkort | Radeon RX 9060 XT 16GB |
| Hukommelse (RAM) | 32 GB |
| DDR (RAM) | DDR5 |
| SSD Kapacitet | 2 TB |
| Bundkort | A620M mATX |
| Køling | 120mm vandkøler |
| Strømforsyning | 750 W 80+ Bronze |
| Kabinet | FG C160 RGB ATX |
| Styresystem | Uden styresystem |
| Garanti | 3 år |
| RGB | Med RGB |




