COATIFY BIZ Rolltop Backpack
Funktioner
| Rygsæk type | City backpack |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Stil | Urban |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Anbefalet køn | Mand |
| Notebook rum | Ja |
| Tablet rum | Ja |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 26,7 cm (10.5") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Udvendige lommer | Frontlomme, Sidelomme |
| Indvendige lommer | Tabletlomme, Våd lomme |
| Lommer med lynlås | Ja |
| Skulderrem | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
| Sideadgang | Ja |
| Vandfast | Ja |
| Forbrugeraldergruppe | Voksen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 290 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 440 mm |
| Vægt | 700 g |
| Volumen | 23,5 L |
Materiale
| Materiale | Termoplastisk polyurethan (TPU) |
Tekniske detaljer
| Vand flaskeholder | Ja |