COATIFY BIZ Backpack 15.6"
Funktioner
| Rygsæk type | City backpack |
| Produktets hovedfarve | Rose |
| Stil | Urban |
| Farvelægning | Monokromatisk |
| Anbefalet køn | Kvinde |
| Notebook rum | Ja |
| Tablet rum | Ja |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 26,7 cm (10.5") |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |
| Udvendige lommer | Frontlomme |
| Indvendige lommer | Tabletlomme, Våd lomme |
| Lommer med lynlås | Ja |
| Skulderrem | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
| Lukketype | Lynlås |
| Vandfast | Ja |
| Forbrugeraldergruppe | Voksen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 290 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Højde | 430 mm |
| Vægt | 600 g |
| Volumen | 15,5 L |
Materiale
| Materiale | Termoplastisk polyurethan (TPU) |
Tekniske detaljer
| Vand flaskeholder | Ja |