Beko b300 BDIN16440 opvaskemaskine Fuldt indbygget 14 kuverter
Producent: Beko
Produkt nr: BDIN16440
EAN: 8690842770234
Varenummer: F25474039
billigst-pricerunner
Producent: Beko
Produkt nr: BDIN16440
EAN: 8690842770234
Varenummer: F25474039
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(5.657,60 ekskl. moms)
Produkt nr: BDIN16440
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Beko b300 BDIN16440 Opvaskemaskine
Design
Placering af apparat Fuldt indbygget
Produktstørrelse Fuld størrelse (60 cm)
Product height Standard (80 - 85 cm)
Dør farve Ikke anvendelig
Farve på kontrolpanel Sort
Kontroltype Berøring
Indbygget skærm Ja
Skærmtype LED
Justerbart blødgøringsmiddel Nej
Udøsslange længde 1,3 m
Slange, diameter 1,6 cm
Vandpåfyldning Kold
Antal kurve 2 kurv(e)
Øverste kurv indstillelig højde Ja
Justerbare højdeniveauer for øverste kurv 3
Maksimal skål størrelse (øverste kurv) 26 cm
Maksimal skål størrelse (nederste kurv) 29,5 cm
Bestik rum type Kurv
Aftagelig bestikkurv Ja
Ekstra bestikbakke Nej
Balje materiale Rustfrit stål
Håndtag til øverste kurv Ja
Justerbare kopholdere i øverste kurv Ja
Nederste kurv med sammenklappelige tænder 4
Dørhængsel Fastgjort
Selvbalancerende hængsel Ja
Dørpanel inkluderet Ja
Præstation
Støjniveau 48 dB
Opvaskeprogrammer Automatisk, Delikat, Eco, Intensiv, Mini, Quick&Shine
Tørresystem Statisk
Antal kuverter 14 kuverter
Antal vaskeprogrammer 6
Støjemissionsklasse C
Tørreevne B
Antal temperaturindstillinger 5
Cyklustid 408 min.
Cyklustid (hurtigt vaskeprogram) 30 min.
Forsinket start-timer Ja
Forsinket start (maks.) 9 t
Nedtællingsur Nej
Overløbsbeskyttelse Ja
Halv belastning Ja
Tabletvaskemiddelfunktion Nej
Minimum vandstrømningstryk 300 kPa
Varighed af Eco-program 408 min.
Maksimalt vandstrømningstryk 1000 kPa
Motortype Børstet
Ergonomisk
Justerbar skylledosering Ja
Børnesikring Nej
Justerbare fødder Ja
Justering af fødder 10 cm
Gulvindikatorlys Ja
Kompatibel med slangeforlænger Ja
Lydalarm Ja
Indikator for afspændingsmiddel Ja
Saltindikator Ja
Indikator for resterende tid Nej
Forlængelse af fod (min.) Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsskala A til G
Energieffektivitetsklasse C
Energiforbrug pr. cyklus 0,747 kWh
Vandforbrug pr. cyklus 9,5 L
Energiforbrug pr. 100 cyklusser 75 kWh
Tilsluttet belastning (maks.) 2100 W
Tilsluttet belastning 2100 W
Varme strøm 1800 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220-240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 Hz
Strøm 13 A
Energieffektivitetsindeks (EEI) 43,9
Vægt & størrelser
Dybde 550 mm
Højde 818 mm
Vægt 35,4 kg
Understøttede scanningstilstande 115 cm
Højde under bordplade 82 cm
Bredde 598 mm
Kundespecificeret panelvægt (min.) 3 kg
Kundespecificeret panelvægt (maks.) 9 kg
Specifikke funktioner for mærket
Tekniske detaljer
Møbeldør påkrævet Ja
Vægtinterval for møbeldøre 3 - 9 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 644 mm
Pakkedybde 661 mm
Pakkehøjde 859 mm