Ariete 2878/05 Automatic milk frother/warmer Lyse Blå
Funktioner
| Type | Automatic milk frother/warmer |
| Skumdannelsesvolumen | 250 ml |
| Kapacitet | 0,25 L |
| Mælketank volumen | 0,14 L |
| Produktfarve | Lyse Blå |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Antal funktioner | 2 |
| Funktioner | Varm & kold |
| Automatisk slukning | Ja |
| Farve | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strøm | 500 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 95 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 220 mm |
| Vægt | 870 g |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 288 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,62 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | CE |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 1,13 kg |