ALESSI SG63 W
citruspresser - hvid
| Produkttype | Citruspresser |
| Farve | Hvid |
| Strømforbrug | 85 W |
| Spænding | 220 - 240 V / 50/60 Hz |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| Bredde | 22 cm |
| Dybde | 22 cm |
| Højde | 28 cm |