Adler Blender with jar AD 4085 Tabletop
Funktioner
| Fjernbar skål | Ja |
| Type | Bordplade blender |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
| Ledningslængde | 1,2 m |
| Antal knivvinger | 4 |
| Aftagelig låg | Ja |
| Låg med påfyldningshul | Ja |
| Skridsikre fødder | Ja |
| Måleskala | Ja |
| Let at skille ad | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ingen |
| Farve på kontrolpanel | Hvid |
Præstation
| Skål volumen | 1,5 L |
| Antal hastigheder | 2 |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 20000 rpm |
| Hastighedskontrol type | Trin |
| Kontroltype | Dreje |
| Impulsfunktion | Ja |
| Kande | Ja |
| Kande, kapacitet | 1,5 L |
| Materiale, kande | Plast |
Materiale
| Husmateriale | Polypropylen (PP) |
| Materiale, kniv | Rustfrit stål |
| Materiale, bøtte(r) | Plast |
Strømstyring
| Strøm | 1000 W |
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømstiktype | Type C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 190 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 370 mm |
| Vægt | 1,42 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 2 kg |
Emballage indhold
| Knive i rustfrit stål inkluderet | Ja |
| Blandekop med tud | Ja |
| Brugervejledning | Ja |