ABUS GRANIT Power XS 67/105HB50 yellow+12KS120 black loop
Funktioner
| Velegnet til cykling | Ja |
| Velegnet til motorcykel | Ja |
| Velegnet til knallert | Ja |
| Velegnet til scooter | Ja |
| Produktfarve | Sort, Gul |
| Bøjle materiale | Rustfrit stål |
| Bøjle størrelse | 1,7 cm |
| Låsetype | Nøgle |
| Type | Kædelås |
Vægt & størrelser
| Bredde | 41 mm |
| Længde | 1200 mm |
| Vægt | 4,45 kg |
| Kædediameter | 1,2 cm |
Emballage indhold
| Antal låsenøgler inkluderet | 2 stk |
| Antal | Ja |