A4 Xerox Premium NeverTear 270µ (100)
Funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laser |
| Format | A4 (210×297 mm) |
| Materiale | Polyester |
| Produktfarve | Hvid |
| Finish type | Mat |
| Vægt printer medie | 365 g/m² |
| Tykkelse af printmedier | 270 µm |
Vægt & størrelser
| Længde | 297 mm |
| Bredde | 210 mm |
Emballeringsdata
| Medieark pr. pakke | 100 ark |