A pack of highly-secure NFC
Funktioner
| Type | Nærhed adgangskort |
| Frekvens | 13,56 MHz |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal pr. pakke | 100 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 85,6 mm |
| Højde | 54 mm |
| Tykkelse | 0,84 mm |
| Vægt | 5 g |
| Type | Nærhed adgangskort |
| Frekvens | 13,56 MHz |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal pr. pakke | 100 stk |
| Bredde | 85,6 mm |
| Højde | 54 mm |
| Tykkelse | 0,84 mm |
| Vægt | 5 g |