1506160048
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Skærmtype | Analog |
| Timer type | Daglig timer |
| Cyklustid | 15 min. |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 120 g |
| Produktfarve | Hvid |
| Skærmtype | Analog |
| Timer type | Daglig timer |
| Cyklustid | 15 min. |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Bredde | 60 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Højde | 120 mm |
| Vægt | 120 g |