10,2" iPad Cover Black
Funktioner
| Kapabilitet | iPad 10.2" |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 25,9 cm (10.2") |
| Etui-type | Folie |
| Materiale | Metal, Neopren |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Lukketype | Magnetisk lukning |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 258 mm |
| Dybde | 17 mm |
| Højde | 177 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |