TORNADO VCHSD300GC støvsuger Dry 300 W Poseløs
Producent: Tornado
Produkt nr: VCHSD300GC
EAN: 6221127466645
Varenummer: F25038063
billigst-pricerunner
Producent: Tornado
Produkt nr: VCHSD300GC
EAN: 6221127466645
Varenummer: F25038063
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(915,20 ekskl. moms)
Produkt nr: VCHSD300GC
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Den poseløse funktion gør det let at tømme og rengøre støvbeholderen, så du undgår besværet med at skifte poser. Den kraftfulde 300 W motor sikrer en effektiv rengøring hver gang.
Strømstyring
Sugeeffekt 800 AW; 800 AW
Maksimal indgangseffekt 300 W; 300 W
Variabel effekt Ja; Ja
Kørselstid 40 min.; 40 min.
Strømkilde Batteri; Batteri
Batteriteknologi Lithium; Lithium
Design
Rengøringstype Dry; Dry
Produktfarve Sort, Grøn; Sort, Grøn
Støvbeholder type Poseløs; Poseløs
Præstation
Vakuum luftfiltrering HEPA; HEPA
Jordadskillelsesmetode Cyclonisk; Cyclonisk
Aftageligt filter Ja; Ja
Certificering CE
Ergonomisk
Styreanordninger til håndtag Ja; Ja
Emballeringsdata
Vægt af papiremballage 300 g
3 300 g
Vægt & størrelser
Bredde 132 mm; 132 mm
Dybde 230 mm; 230 mm
Højde 1210 mm; 1210 mm
Vægt 3,9 kg; 3,9 kg
Pakkebredde 230 mm; 230 mm
Pakkedybde 340 mm; 340 mm
Pakkehøjde 730 mm; 730 mm
Pakkevægt 4,2 kg; 4,2 kg
Emballage indhold
Støvsugerbørster inkluderet Børste med LED-lys; Børste med LED-lys
Sprækkemundstykke Ja; Ja
Møbelmundstykke inkluderet Ja; Ja
Batterier inkluderet Ja; Ja
Tekniske detaljer
Compliance-certifikater CE; CE
Andre funktioner
Kan monteres på væggen Ja; Ja
Logistik data
Oprindelsesland Kina; Kina
Hovedkassen højde (udvendigt) 748 mm; 748 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 280 mm; 280 mm
Hovedkassens bredde (udvendigt) 358 mm; 358 mm