TORNADO TST-2000G strygejern Dampstrygejern Keramisk strygesål 2000 W Sort
Producent: Tornado
Produkt nr: TST-2000G
EAN: 6221127467130
Varenummer: F25070155
billigst-pricerunner
Producent: Tornado
Produkt nr: TST-2000G
EAN: 6221127467130
Varenummer: F25070155
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(364,80 ekskl. moms)
Produkt nr: TST-2000G
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Det kraftfulde 2000 W strygejern leverer en kontinuerlig damp, der nemt fjerner selv de genstridigste folder og folder. Med dette dampstrygejern kan du reducere din strygetid og opnå et professionelt resultat hver gang.
Funktioner
Type Dampstrygejern
Strygesål, type Keramisk strygesål
Selvrensende Ja
Produktfarve Sort
Damp funktion Ja
Konstant damp Ja; 35 g/min
Automatisk anti-kalk Ja
Vandtank Indbygget
Vandtank volumen 0,3 L
Damp-/temperaturstyringstype Vejledning
Opvarmningstid 53 sek./side
Ledningslængde 1,8 m
Overophedningsbeskyttelse Ja
Anti-dryp funktion Ja
Variabel dampindstilling Ja
Ydeevne for damp 170 g/min
Sprøjte funktion Ja
Certificering CE
Ergonomisk
Ledning med kugleled Ja
Indikator
Lysindikator for damp klar Ja
Strømstyring
Watt strygejern 2000 W
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Vekselstrømsindgangsspænding 240 - 220 V
Vægt & størrelser
Bredde 296 mm
Dybde 129 mm
Højde 159 mm
Vægt 1,25 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 299 mm
Pakkedybde 130,5 mm
Pakkehøjde 162 mm
Pakkevægt 1,45 kg
Vægt af papiremballage 200 g
User manual weight 4 g
Folie pakkevægt 6 g
Vægt af papemballage 190 g
Pakketype Kasse
Logistik data
Produkter pr. palle 144 stk
WEEE-nummer DE58 35 95 57
Container load 1421
Toldproduktkode (TARIC) 85164000
Harmoniseret systemkode (HS) 85164000
Hovedkassens bredde (udvendigt) 315 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 408 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 355 mm