Produkt nr: S92013100
EAN: 8433766201312
Varenummer: F24646510
billigst-pricerunner
Solac Taste Slim Black Vejledning Espressomaskine 1,4 L
Producent: Solac
Produkt nr: S92013100
EAN: 8433766201312
Varenummer: F24646510
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(1.340,00 ekskl. moms)
Producent: Solac
Produkt nr: S92013100
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Præstation
Kaffemaskine type Vejledning
Volumen i kopper 2 kopper
Maksimalt driftstryk 20 bar
Indbygget kværn Ingen
Indbygget mælkeskummer Ja
Varmtvandsystem Ja
Varmesystem Termoblok
Placering af apparat Bordplade
Produkttype Espressomaskine
Vandtank volumen 1,4 L
Kaffetype Malet kaffe
Madlavningsfunktioner & programmer
Fremstilling af Espresso Ja
Fremstilling af Cappuccino Ingen
Ergonomisk
Kontroltype Dreje
Indbygget skærm Ingen
Aftagelig vandtank Ja
Produktfarve Sort
Aftagelig drypbakke Ja
Justerbar dryppebakke Ja
Skridsikre fødder Ja
Ledningslængde 0,8 m
Strømstyring
Strøm 1350 W
Vekselstrømsindgangsspænding 230 V
Automatisk slukning Ja
Vægt & størrelser
Bredde 310 mm
Dybde 150 mm
Højde 320 mm