Produkt nr: CALE100511
EAN: 4004005035223
Varenummer: F22864054
billigst-pricerunner
Schwaiger
Schwaiger
Producent: Schwaiger
Produkt nr: CALE100511
EAN: 4004005035223
Varenummer: F22864054
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(311,20 ekskl. moms)
Producent: Schwaiger
Produkt nr: CALE100511
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Schwagier - Campinglys - LED - Grå, Hvid
Køb nu og gør din campingtur mere behagelig med Schwaiger\'s LED-campinglys!
Design
Produkttype Batteridrevet campinglygte
Produktfarve Grå, Hvid, Gul
Ben Nej
Bærehåndtag Ja
Funktioner
Lampe type LED
Lysende flux (lanterne) 100 lm
Selvlysende flux (lommelygte) 50 lm
Lysfarve Hvid
Antal lystilstande 2
Belysningstilstande Bordlampe, Lommelygte
Tænd-/slukkontakt Ja
Porte & Grænseflader
USB-port Nej
Strømstyring
Strømkilde type Batteri
Kompatible batteristørrelser AA
Antal understøttede batterier 3
Batterispænding 1.5 V
Batterilevetid (maks.) 10 t
Vægt & størrelser
Bredde 115 mm
Dybde 100 mm
Højde 160 mm