SANDWICH PAN SW862BF0 TEFAL
Strømstyring
| Strøm | 700 W; 700 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 345 mm; 345 mm |
| Dybde | 285 mm; 285 mm |
| Højde | 206 mm; 206 mm |
| Vægt | 2,7 kg; 2,7 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk; 1 stk |
| Pakkebredde | 345 mm; 345 mm |
| Pakkedybde | 285 mm; 285 mm |
| Pakkehøjde | 206 mm; 206 mm |
| Pakkevægt | 3,52 kg; 3,52 kg |
Funktioner
| Antal vafler | 2 vaffel/vafler |
| Vaffelform | Rektangulær |
| Produktfarve | Sort, Mørkegrøn; Sort, Mørkegrøn |
| LED-indikatorer | Strøm; Strøm |
| Beklædning, slip-let | Ja; Ja |
| Aftagelig plade | Ja; Ja |
| Indikatorlampe | Ja; Ja |
| Ledningsopbevaring | Ja; Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja; Ja |
| Nem at rengøre | Ja; Ja |
| Ikke-klæbende belagte plader | Ja; Ja |
| Vertikal opbevaring | Ja; Ja |
| Dele der tåler opvaskemaskine | Ja |
| Opbevaringsposition | Horisontal/vertikal |
| Sandwich tilberedning | Ja |
Andre funktioner
| Produktdimensioner (BxDxH) | 345 x 206 x 285 mm; 345 x 206 x 285 mm |
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
Logistik data
| Produkter pr. pallelag | 13 stk; 13 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 1194 stk; 1194 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 2430 stk; 2430 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk; 4 stk |
| Produkter pr. palle | 52 stk; 52 stk |