Sage SCC102NEU0ZEU1 rengøringsmiddel til hjemmet Kaffemaskiner 25 g
Funktioner
| Enhedstype | Kaffemaskiner |
| Stof | Pulver |
| Kapacitet | 25 g |
| Antal pr. pakke | 12 stk |
Vægt & størrelser
| Dybde | 180 mm |
| Bredde | 22 mm |
| Højde | 156 mm |
| Vægt | 370 g |
| Enhedstype | Kaffemaskiner |
| Stof | Pulver |
| Kapacitet | 25 g |
| Antal pr. pakke | 12 stk |
| Dybde | 180 mm |
| Bredde | 22 mm |
| Højde | 156 mm |
| Vægt | 370 g |