Rowenta X-Force Flex RH9L55E0 stav støvsuger & elektrisk kost 2-i-1 stangstøvsuger Batteri Dry Poseløs 0,65 L Sort
Design
| Produkttype | 2-i-1 stangstøvsuger |
| Støvbeholder type | Poseløs |
| Støvkapacitet | 0,65 L |
| Produktfarve | Sort |
| Børsteform | Rektangulær |
| Kan monteres på væggen | Ja |
Præstation
| Rengøringstype | Dry |
| Jordadskillelsesmetode | Filtrering |
| Antal hastigheder | 4 |
| Støjniveau | 76 dB |
| Antal effektniveauer | 4 |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
Ergonomisk
| Aftageligt filter | Ja |
| Vaskbart filter | Ja |
| Effektstyring | Elektronisk |
| Variabel effekt | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Beholderen er nem at tømme | Ja |
| Styreanordninger til håndtag | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 25,9 V |
| Antal battericeller | 7 |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Udskifteligt batteri | Ja |
| Kørselstid | 60 min. |
| Sugeeffekt | 150 AW |
| Indikator for lavt batteriniveau | Ja |
| Strømstiktype | Type C |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 394 mm |
| Pakkedybde | 595 mm |
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkevægt | 6,38 kg |
Vægt & størrelser
| Bredde | 266 mm |
| Dybde | 252 mm |
| Højde | 1130 mm |
| Vægt | 4,37 kg |
Emballage indhold
| Støvsugerbørster inkluderet | Hård gulvbørste, Rørbørste |
| Sprækkemundstykke | Ja |
| Opladeenhed | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Frankrig |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 520 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 1100 stk |
| Produkter pr. pallelag | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 40 stk |