Rowenta X-Clean 7 GZ5735E0 stav støvsuger & elektrisk kost Stick vakuum Batteri Tør&våd Poseløs 0,5 L Sort, Krom
Design
| Produkttype | Stick vakuum |
| Støvbeholder type | Poseløs |
| Støvkapacitet | 0,5 L |
| Produktfarve | Sort, Krom |
| Antal vandtanke | 1 |
| Børsteform | Rektangulær |
Præstation
| Rengøringstype | Tør&våd |
| Jordadskillelsesmetode | Vandfiltrering |
| Rengøring af overflader | Hårdt gulv |
| Støjniveau | 80 dB |
| Antal effektniveauer | 3 |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
| Dyrepleje | Ja |
Ergonomisk
| Effektstyring | Elektronisk |
| Variabel effekt | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Parkeringsposition | Ja |
| Ergonomisk håndtag | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Motoreffekt | 250 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Kørselstid | 50 min. |
| Opladningstid | 4 t |
| Strømstiktype | Type C |
Emballeringsdata
| Pakkedybde | 738 mm |
| Pakkevægt | 8,93 kg |
| Pakkehøjde | 303 mm |
| Pakkebredde | 272 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 281 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Højde | 1156 mm |
| Vægt | 5,98 kg |
| Vægt (uden tilbehør) | 4,2 kg |
Emballage indhold
| Gulvmundstykke inkluderet | Ingen |
| Møbelmundstykke inkluderet | Ingen |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 427 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 882 stk |
| Produkter pr. pallelag | 4 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 16 stk |