Rowenta X-Clean 2 GZ2271E0 stav støvsuger & elektrisk kost Stick vakuum Batteri Tør&våd Poseløs Blå
Design
| Produkttype | Stick vakuum |
| Støvbeholder type | Poseløs |
| Produktfarve | Blå |
| Antal vandtanke | 1 |
| Aftagelig vandtank | Ja |
| Børsteform | Rektangulær |
Præstation
| Rengøringstype | Tør&våd |
| Jordadskillelsesmetode | Vandfiltrering |
| Rengøring af overflader | Hårdt gulv |
| Støjniveau | 80 dB |
| Antal effektniveauer | 2 |
| Sugekrafttilstand | Max, Mellem |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LED |
Ergonomisk
| Effektstyring | Elektronisk |
| Variabel effekt | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Parkeringsposition | Ja |
| Ergonomisk håndtag | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Motoreffekt | 120 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Kørselstid | 35 min. |
| Opladningstid | 4,5 t |
| Strømstiktype | Type C |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 288 mm |
| Pakkedybde | 758 mm |
| Pakkevægt | 6,95 kg |
| Pakkehøjde | 327 mm |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Vægt (uden tilbehør) | 1,1 kg |
Emballage indhold
| Gulvmundstykke inkluderet | Ingen |
| Møbelmundstykke inkluderet | Ingen |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 390 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 810 stk |
| Produkter pr. pallelag | 4 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Produkter pr. palle | 20 stk |