Rowenta TN9154F0 skæg- og hårtrimmer Beige, Hvid 6 Nikkel-Metalhydrid (NiMH)
Præstation
| Produktfarve | Beige, Hvid |
| Antal hastigheder | 1 |
| Antal trin, længde | 6 |
| Minimum hårlængde | 1 mm |
| Maksimal hårlængde | 1,2 cm |
| Skærebredde | 4,4 cm |
| Velegnet til hele kroppen | Ja |
| Våd og tør | Ja |
| Præcisionstrimmer formål | Skæg |
| Præcisionstrimmer | Ingen |
| Selvslibende kniv | Ja |
| Materiale, kniv | Titanium/rustfrit stål |
| Motortype | DC |
Ergonomisk
| Rejselås | Ingen |
| Vaskbar | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
Indikator
| Indikator for batteriopladning | Ja |
| Indikator for lavt batteriniveau | Ingen |
| LED-indikatorer | Opladning |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Driftstid | 60 min. |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningstid | 10 t |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Nikkel-Metalhydrid (NiMH) |
| Hurtig opladning | Ingen |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
Andre funktioner
| Vedligeholdelsesfri – skal ikke smøres | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 40 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Højde | 158 mm |
| Vægt | 300 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 150 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 223 mm |
| Pakkevægt | 463 g |
Emballage indhold
| Kamtype | Justerbar |
| Rengøringsbørste | Ja |
| Trimmer inkluderet | Ja |
| Oplader | Ja |
| Hårkam | Ja |
| Etui til opbevaring | Ja |
| Olie inkluderet | Ja |
| Kamtilbehør | Skæg, Hoved |
| Præcisionskam | Ja |
| Bæretaske | Ingen |
| Antal kamme | 4 |
| Rejseetui | Ingen |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 168 stk |
| Produkter pr. pallelag | 42 stk |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |