Rowenta RH9LC1 2-i-1 stangstøvsuger Batteri Tør&våd Poseløs Blå, Grå
Design
| Produkttype | 2-i-1 stangstøvsuger |
| Støvbeholder type | Poseløs |
| Produktfarve | Blå, Grå |
| Børsteform | Rektangulær |
| Kan monteres på væggen | Ja |
Præstation
| Rengøringstype | Tør&våd |
| Jordadskillelsesmetode | Filtrering |
| Antal hastigheder | 3 |
| Støjniveau | 84 dB |
| Indbygget skærm | Ja |
Ergonomisk
| Aftageligt filter | Ja |
| Effektstyring | Elektronisk |
| Variabel effekt | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kørselstid | 60 min. |
| Opladningstid | 3,5 t |
| Sugeeffekt | 150 AW |
| Indikator for lavt batteriniveau | Ja |
| Strømstiktype | Type C |
Emballeringsdata
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkedybde | 595 mm |
| Pakkevægt | 7,19 kg |
| Pakkebredde | 394 mm |
Vægt & størrelser
| Bredde | 252 mm |
| Dybde | 266 mm |
| Højde | 1130 mm |
| Vægt | 5,15 kg |
Emballage indhold
| Støvsugerbørster inkluderet | Rørbørste |
| Møbelmundstykke inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Frankrig |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 520 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 1100 stk |
| Produkter pr. pallelag | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 40 stk |