Rowenta RH9A36WV stav støvsuger & elektrisk kost 2-i-1 stangstøvsuger Batteri Dry Poseløs Lilla
Design
| Produkttype | 2-i-1 stangstøvsuger |
| Støvbeholder type | Poseløs |
| Produktfarve | Lilla |
| Kan monteres på væggen | Ja |
Præstation
| Rengøringstype | Dry |
| Jordadskillelsesmetode | Cyclonisk |
| Velegnet til alle typer af overflader | Ja |
| Indbygget skærm | Ja |
| Skærmtype | LCD |
Ergonomisk
| Aftageligt filter | Ja |
| Effektstyring | Automatisk |
| Variabel effekt | Ja |
| Beholderen er nem at tømme | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Kørselstid | 60 min. |
| Sugeeffekt | 200 AW |
| Opladningstid | 3 t |
| Indikator for lavt batteriniveau | Ja |
| Strømstiktype | Type C |
Emballeringsdata
| Pakkehøjde | 230 mm |
| Pakkebredde | 394 mm |
| Pakkedybde | 595 mm |
| Pakkevægt | 5,72 kg |
Vægt & størrelser
| Bredde | 266 mm |
| Dybde | 252 mm |
| Højde | 1130 mm |
| Vægt | 3,71 kg |
Emballage indhold
| Møbelmundstykke inkluderet | Ja |
| Sprækkemundstykke | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Opladeenhed | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Frankrig |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 520 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 1100 stk |
| Produkter pr. pallelag | 4 stk |
| Produkter pr. palle | 40 stk |