Neomounts PLASMA-M1700E vogn med hjul
for fladt panel/AV-system - sort
Funktioner
| Produktfarve | Sort; Sort |
| Materiale | Stål |
| Type | Transportabelt gulvstativ; Transportabelt gulvstativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 50 g; 50 kg |
| Antal understøttede skærme | Ja; Ja |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32"); 32" |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 177,8 cm (70"); 70" |
| Panel montering grænseflade | 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,440 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400; 200 x 200,200 x 300,200 x 400,300 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 300,400 x 400,400 x 600,440 x 400,500 x 400,600 x 300,600 x 200,600 x 400 |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 20°; 0 - 20° |
| Højdejusteringstype | Vejledning; Vejledning |
| Højdejustering | Ja; Ja |
Montering
| Monteringstype | Gulv |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
Ergonomisk
| Højdejusteringsområde | 1540 - 1700 mm |
| Hældningsvinkel | 20° |
| Hældningsindstilling | Ja |
Design
| Husmateriale | Stål |
Vægt & størrelser
| Højde | 1700 mm; 1700 mm |
| Vægt | 16 kg; 16 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 125 mm; 125 mm |
| Pakkedybde | 355 mm; 355 mm |
| Pakkehøjde | 1765 mm; 1765 mm |
| Pakkevægt | 17 kg; 17 kg |
| Pakke nettovægt | 17 kg; 17 kg |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina; Kina |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 355 mm; 355 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 1765 mm; 1765 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 125 mm; 125 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 19 kg; 19 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk; Ja |
| Antal pr. EUR-palle | 20 stk; 20 stk |
| Ydre emballage nettovægt | 17 kg; 17 kg |
| Antal pr. master (ydre) kasse | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403109800; 9403109800 |