Mycket smak på nolltid
Funktioner
| Genre | Mad & drikke |
| Sprogversion | Svensk |
| Skrevet af | Jennie Walldén |
| Bog illustrationer | Ja |
| Illustrator | Magnus Skoglöf |
| Udgivelsesdato | 09/04/2019 |
| Udgivelsesår | 2018 |
| Produktfarve | Flerfarvet |
| International standard bookingnummer (ISBN) | 9789178870011 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 175 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Højde | 210 mm |
| Vægt | 396 g |