Multibrackets Pro Series Enclosure 43" Column Medium Black*
Funktioner
| Materiale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
| Orientering | Landskab/portræt |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 109,2 cm (43") |
| Maksimal vægtkapacitet | 30 kg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 100 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 400 mm |
| Kompatible produkter | SAMSUNG 43" QBR/QMR/QHR43R LG 43" 43UH5F Philips 43" 43BDL3550Q/ 43BDL3510Q/ 43BDL4510D/ 43BDL4550D And other 43" displays not model specified above |
Vægt & størrelser
| Vægt | 16 kg |
| Aluminiumindhold (vægt) | 0 g |
| Stålindhold (vægt) | 16 kg |
| Andet metalindhold (vægt) | 0 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 18 kg |
Tekniske detaljer
| Vægt af plastemballage | 100 g |
| Vægt af papir/papemballage | 1,9 kg |
| 3 | 0 g |