Multibrackets Pro Series Enclosure 37" Ceiling Small Black*
Funktioner
| Materiale | Stål |
| Produktfarve | Sort |
| Orientering | Landskab/portræt |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 94 cm (37") |
| Maksimal vægtkapacitet | 80 kg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 200 x 200 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 600 x 400 mm |
| Monteringstype | Loft/væg |
| Låsning | Ja |
| Ventilation | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 16,1 kg |
| Aluminiumindhold (vægt) | 0 g |
| Stålindhold (vægt) | 16,1 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 18 kg |
Tekniske detaljer
| Vægt af papir/papemballage | 1,8 kg |
| Vægt af plastemballage | 100 g |
| 3 | 0 g |