Multibrackets M Pro MBW1U monteringssæt
vipning - for LCD display - 300 - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 127 cm (50") |
| Monteringstype | Væg |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 300 x 300 mm |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75,100 x 100,100 x 200,200 x 100,200 x 200,300 x 200,300 x 300 |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning |
| Hældningsvinkelområde | -6 - 15° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Aluminium, Plast, Stål |
Vægt & størrelser
| Bredde | 350 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 134 mm |
| Vægt | 1,8 kg |
| Aluminiumindhold (vægt) | 500 g |
| Stålindhold (vægt) | 1,8 kg |
| Andet metalindhold (vægt) | 0 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 350 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 134 mm |
| Pakkevægt | 2,1 kg |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Monteringssæt | Ja |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE |
| Vægt af plastemballage | 0 g |
| Vægt af papir/papemballage | 300 g |
| Orientering | Landskab/portræt |
| 3 | 0 g |