DICOTA Blendschutz Filter 3H klebend Apple iMac (2021) 24
Funktioner
| Produkttype | Antirefleksfilter |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iMac (2021) 24 |
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 61 cm (24") |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent |
| Hårdhed | 3H |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Nem at installere | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 541,5 mm |
| Dybde | 0 mm |
| Højde | 315,5 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |